priducts
ABAB o nas

NOVINKA - rozšírili sme ponuku pre našich zákazníkov o zváranie hliníkových materiálov!

 

Naša firma bola založená v roku 1992 na základe živnosti. Hlavnou činnosťou bolo lisovanie náhradných dielov na automobily, výroba foriem a vývoj technológií lisovania. Finálne výrobky boli dodávané prevažne do veľkoobchodov náhradných dielov v Slovenskej aj Českej republike.

V priebehu 15-tich rokov sme nadobudli skúsenosti s opracovávaním rôznych materiálov, od vývoja technológií až po spustenie výrobného procesu.

Na základe požiadaviek trhu bola v roku 2007 súbežne spustená nová divízia výroby INOX, zameraná na opracovávanie nerezových materiálov, tvorbu dizajnu a výrobu nábytkového sortimentu. Vznikli prvé návrhy v oblasti moderných bytových doplnkov z nerezovej ocele v kombinácii s inými materiálmi (dyhované MDF dosky, laminované DTD dosky, sklo). V ponuke sú jedálenské stoly a stoličky, konferenčné stolíky, coffe stolíky, police, stojany a iné nerezové produkty. Dokážeme vyhovieť aj individuálnej potrebe zákazníka a prispôsobiť sa jeho požiadavkám.

Nakoľko v súčastnej dobe je trend kovových podnoží s povrchovou úpravou práškovými farbami v rôznych odtieňoch, do našej ponuky sme zaradili všetky naše produky aj v tomto prevedení.

Našim cieľom je vytvárať moderný dizajn, ktorý v sebe spája funkčnosť, variabilitu a kvalitu vypracovania s dôrazom na detail.